آسودگی خاطر و رضایت مندی شما عزیزان همواره از الویت‏‌های چشمه سبز بوده است و چشمه سبز در راستای ارسال سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار شما تلاش می کند. با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسائلی روبرو شوند که درچنین مواردی خدماتی در چارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته شده است.

در چه شرایطی میتوانم کالای خود را بازگردانم ؟

  1. کالای خریداری شده ایراد ظاهری داشته باشد

کلیه سفارشات در چشمه سبز قبل از ارسال توسط کارشناس مربوطه تست و بررسی مینماید و سپس تیپاکس یا باربری یا… تحویل داده میشود . لذا از تمامی مشتریان خواهشمندیم که هنگام تحویل گرفتن کالا سفارش خود را کاملا بررسی نمایند تا مشکل ظاهری و فیزیکی نداشته باشد. از دریافت و تحویل گرفتن کالایی که ایراد ظاهری دارد جدا خود داری کنید و طی ۲۴ ساعت به بخش پشتیبانی اطلاع دهید. در صورت تحویل گرفتن کالا مسئولیت با مشتری می باشد و فروشگاه هیچگونه مسئولیتی ندارد.

  1. از خرید خود منصرف شده اید

اگر انصراف از خرید قبل از ارسال کالا باشد خرید کالا باطل خواهد شد  و وجه پرداختی برگشت داده می شود.

اگر انصراف از خرید بعد از ارسال کالا باشد وجه پرداختی  بعد از  برگشت دادن کالا برگشت داده می شود.

توجه : اگر بسته بندی کالا باز شود انصراف از خرید مورد قبول واقع نمی شود.

  1. کالای خریداری شده با مشخصات و اطلاعات فاکتور مغایرت دارد

اگر کالای خریداری شده از فروشگاه چشمه سبز از لحاظ وزن و نوع محصول با سفارش شما مغایرت داشته باشد به هیچ عنوان بسته بندی کالا را باز نکنید و طی ۲۴ ساعت به واحد خدمات پس از فروش اطلاع دهید تا مورد پیگیری قرار گیرد.در این حالت هزینه برگشت دادن کالا به شما پرداخت می شود و همچنین کالای جدید برای شما ارسال می شود.

چگونه کالای خریداری شده را برگشت دهیم؟

از ارسال کالا بدون هماهنگی با  واحد خدمات پس از فروش  فروشگاه چشمه سبز جدا خودداری نمایید.

از برحسب زدن یا نوشتن توضیحات روی بسته بندی خود داری کنید کالا را در کارتن یا بسته جداگانه قرار دهید سپس ارسال کنید.(در صورت رعایت نکردن کالای برگشتی مورد قبول نمی باشد).

توجه داشته باشد هزینه برگشت دادن کالا به غیر از پست یا باربری به عهده مشتری می باشد و فروشگاه چشمه سبز تعهدی در قبال سایر هزینه ها ندارد.