اهداف ما :

چشمه سبز همیشه می‌کوشد تا فراتر از تولید محصول، در زندگی مصرف‌کنندگان و مخاطبان خود با آن‌ها همراه باشد و آن‌ها را به تجربه‌های تازه دعوت کند. چشمه سبز همواره خواهان حرکت بیش‌تر به سوی جست‌وجو و کاوش چیزهای جدید در زندگی، و گره زدن زندگی روزمره به طبیعت است. چشمه سبز دوست دارد همگان با گیاهان و داروهای گیاهی جدید آشنا شوند، ذائقه‌ای برتر و گسترده‌تر داشته باشند. چشمه سبز با درک دقیق خود از سلیقه‌ی ایرانیان، محصولاتی ارایه می‌کند که با ذائقه‌ی آن‌ها سازگار باشد.

تاریخچه ما:

کارخانه ی گلاب و عرقیات گیاهی چشمه سبز، اولین کارخانه در منطقه ی بافت کرمان می باشد که از سال 1390 فعالیت خود را با پیشرفته ترین ماشین آلات تولید و بسته بندی شروع کرده و مجهزترین دستگاه های آزمایشگاه میکروبی و شیمیایی را در اختیار دارد. کلیه ی محصولات تولیدی در این کارخانه زیر نظر دو دکتر داروساز تهیه میگردد و تنها کارخانه ای است که در مورد گیاهان دارویی با متخصصینی که دارد آزمایشات را مستقیما انجام می دهد و با ساختن ترکیبات عرقیات،  خدمت موثری به جامعه ایرانی دارد.
86
عرقیات گیاهی
48
معجون
15
تعداد پرسنل
33
دمنوش گیاهی

ما برای هر بیماری، یک راه حل گیاهی داریم

با ما سلامتی را بیشتر احساس کنید

فروشگاه چشمه سبز با محصولاتی متنوع در خدمت شما عزیزان می باشد.

تنوع تولیدات :

چشمه سبز در تولید عرقیات، گلاب، اسانس، روغن گل محمدی و گیاهان دارویی. غنچه خشک و گل محمدی خشک، تهیه گل های گیاهان دارویی به صورت خشک و بسته بندی آنها در صدها هکتار زمین در منطقه به صورت ارگانیک فعالیت دارد. همچنین در فاز دوم جهت تولید مربای گل محمدی و معجون گل انبر و آجر شومینه از تفاله های گلبرگ گل محمدی برای صادرات دست به عمل نموده است.

معرفی منطقه گوغر :

ناحیه گوغر با داشتن ارتفاعی بیش از 2900 متر از سطح دریا باعث افزایش کیفیت و اسانس محصولات گیاهی اولیه مورد استفاده در تولیدات این کارخانه گردیده است و تا کنون در این منطقه بیش از 140 نوع گیاه دارویی شناسایی شده که انواعی از آنها منحصر به فرد هستند ضمنا این منطقه (گوغر) با آب و هوای بسیار عالی بیشترین برف و باران را در سطح استان دارد که با مناطق شمالی ایران قابل مقایسه است.

ارزش های سازمانی و اصول کار ما :

کلیه کارکنان شرکت چشمه سبز خود را موظف به پایبندی به موارد و اهداف عالیه جهت جلب رضایت مصرف کنندگان محصولات چشمه سبز نموده اند.

کار جمعی و دانش گروهی

اعتقاد به خلاقیت و نوآوری

مشتری مداری

ارائه محصولات با کیفیت عالی

پایبندی به منش کارشناسی

مسئولیت پذیری

معرفی

تیم چشمه سبز

در صورت نیاز، متنی در این قسمت درج خواهد شد

ساناز قربانی

مدیریت مالی و حسابداری

میلاد عبادی

مدیریت تولید

میلاد عبادی

مدیریت تولید و فناوری

محمد سلطانی

مدیریت آزمایشگاه

علی حسینی

مدیریت

چرا شما چشمه سبز را انتخاب می کنید؟

مزارع ارگانیک

با احداث این کارخانه کشت گل محمدی در صدها هکتار زمین به صورت ارگانیک آغاز گردیده است

آزمایشگاه مجهز

استفاده از مجهزترین دستگاه های آزمایشگاه میکروبی و شیمیایی

متخصصین داروساز

چشمه سبز تنها کارخانه ای است که آزمایشات لازم گیاهان دارویی را زیر نظر دو داروساز انجام می دهد

بسته بندی بدون دست خوردگی

استفاده از پیشرفته ترین ماشین آلات تولید وبسته بندی